VI ÄR K A LUNDGREN


Ett glatt och väl sammansvetsat team på 12 personer som alltid gör vårt yttersta för att ge våra kunder kvalificerad hjälp från första kontakt tills dess att rätt vara är levererad.
VÅR KUNSKAP – ER TILLGÅNG!
Vår gedigna erfarenhet, stora branschkunskap och omsorgen om våra
kunder gör att vi kan tillföra ett mervärde utöver en högkvalitativ produkt.
 
Patrik Lundgren
VD

Mobil: 0734-089151
patrik@kalundgren.se
Anna Maria Lindholm
CFO

Mobil: 0704-683614
ia@kalundgren.se
Richard Kisch
Försäljning västra och mellersta Sverige

Mobil: 0703-22 42 39
richard@kalundgren.se
Jan-Ove Wiking
Försäljning Stockholm, norra Sverige

Mobil: 0705-75 86 88
wiking@kalundgren.se
Charlotte Nilsson
Försäljning/inköp naturtarm

Mobil: 0701-91 36 60
lotta@kalundgren.se
Mathias Brymell
Försäljning södra Sverige

Mobil: 0767-943699
mathias@kalundgren.se
Anette Hellman
Nät, aluminium

Telefon: 031-943660
anette@kalundgren.se
Björn ”Lunkan” Lundqvist
Fibertarm, skaltarm

Telefon: 031-943660
lunkan@kalundgren.se
Eva Olsson
Ekonomi

Telefon: 031-943660
eva@kalundgren.se
Andor Farago
Lager och distribution

Telefon: 031-943660
andor@kalundgren.se
Stefan Bede
Lundgrens Skafferi

Telefon: 031-943665
stefan@kalundgren.se
Frida Lindau
Lundgrens Skafferi

Telefon: 031-943661
frida@kalundgren.se
 
K A Lundgren, 031-943660